Nowa stajenka w kościele

stajenka2019a

Bóg zapłać wszystkim za pomoc w przygotowaniu i przeżywaniu Świąt Bożego Narodzenia.

Przede wszystkim Kapłanom, zwłaszcza za posługę w konfesjonale; całej służbie liturgicznej,

szafarzom, Organistom: Panu Leonardowi Hadykowi i Pani Katarzynie Plaza; Panu Markowi

Góreckiemu za choinki do szopek, Paniom: Aldonie Nowakowskiej, Paulinie Opuchlik,

Donacie Kot za przygotowanie stajenki, Pani Danucie Sośnicy za uszycie tła to stajenki.

Panu Michałowi Parys za oświetlenie stajenki. Panu Mariuszowi Wiaderek za przygotowanie

ministrantów, opiekę nad zakrystią i wystrój kościoła, Panom: Grzegorzowi Krupie; Romanowi

Kandzi; Sławomirowi Pyce i naszej młodzieży za pomoc w przygotowaniu stajenek i wystro-ju

kościoła., Państwu Sendel wraz z pracownikami „Bukieciarni” za dekoracje w kościele,

Pani Pelagii Kłosek za wysprzątanie kościoła oraz tym, którzy nie zostali wymienieni,

a którzy przyczynili się do uświetnienia świąt.

/ks.Proboszcz/

Nowe elementy w stajence  zakupiono z dochodu tegorocznego jarmarku parafialnego.

URODZINY KS.KRZYSZTOFA OCHABA

Ks. Krzysztof Ochab w czwartek 19 grudnia br. obchodził kolejną rocznicę urodzin. Pamiętaliśmy o nim w modlitwach, szczególnie uczestnicząc we Mszy świętej sprawowanej w jego intencji. Ksiądz Proboszcz dziękował Bogu za dar życia Solenizanta i dar kapłaństwa. Urodzinowa Msza Święta była okazją, aby złożyć naszemu Duszpasterzowi szczere życzenia, okazać wdzięczność i życzliwość parafian. Wiele było pięknych słów i kwiatów, jednak najważniejszym darem była modlitwa i Komunia Święta ofiarowana w jego intencji. Składamy serdeczne podziękowania za pracę duszpasterską w naszej parafii, szczególnie z młodzieżą, za organizowanie jarmarków i podejmowane inicjatywy. Życzymy Księdzu Wikaremu obfitości Bożych darów oraz radości płynącej ze służby Bogu i ludziom.

IMG 1365OC

Kwiaty 1

Ks. Krzysztofie,

w dniu urodzin życzymy Ci dużo zdrowia,

niesłabnącego żaru ducha w jakże trudnej kapłańskiej posłudze

oraz realizacji wszystkich zamierzeń i planów.

Życzymy, by Księdza życie było żywym głosem Ewangelii,

żeby było wymownym świadectwem prymatu Boga oraz świadectwem miłości.

Niech nasz patron św. Józef

otacza Księdza  opieką

oraz niech wyprasza  wszelkie łaski i siły potrzebne do głoszenia Słowa Bożego.

IMG 1365OC

IMG 1366OC