Licznik odwiedzin

1075724

Logowanie

Patron ciszy

Święty Józefie
u boku Jezusa
bez słowa
stojący,
cicho pracujący,
cicho uciekający
do Egiptu,
cicho zapisany
bohaterze Ewangelii,
naucz nas, byśmy
nie szukali hałasu,
byśmy wchodząc do domu
nie szukali radia,
telewizji,
naucz nas
cichej służby,
naucz nas,
by nasze działanie
nigdy nie było alibi
braku modlitwy,
święty Józefie
patronie ciszy
módl się za nami.

(O. Jacek Tonkowicz OFM)

           

 

     

Zdjcie0451   Zdjcie0441  Zdjcie0440

 

Witrażowa Droga Krzyżowa 

 

  

 

Czas postu to również czas rekolekcji szkolnych dla dzieci i młodzieży, dlatego zaprosiliśmy ich  w  naszej parafii , by niczym słoneczniki w słońce  wpatrywały się w Jezusa poprzez wykonanie witrażowej drogi krzyżowej.  Włączyli się aktywnie do konkursu i przygotowali piękne prace, w które włożyli dużo wysiłku, pracy, a przede wszystkim serca. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałych pomysłów. Prace uczniów można do Świąt Wielkanocnych  podziwiać w naszym kościele. Prac jest ponad 80. To piękne, jacy jesteśmy różni, a jak wiele możemy zrobić razem.  Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród  nastąpiło w niedzielę  23 marca br. Bardzo dziękujemy Ks.Markowi Niewiadomskiemu za przeprowadzenie konkursu, sponsorowanie, przygotowanie nagród  i zaangazowanie, dziękujemy za sponsorowanie nagród także Ks.Proboszczowi Wojciechowi Ciosmakowi, Panu Henrykowi Mryce, zaś Panu Henrykowi Opuchlikowi za fachową pomoc przy rozstrzygnięciu konkursu, a rodzicom za ich  obecność  z dziećmi na uroczystym podsumowaniu konkursu. 

 

  Zdjcie0446  Zdjcie0447  

   

 IMG 8482   IMG 8484  IMG 8489  Zdjcie0448

Zdjęcie0279    Zdjcie0453  Zdjcie0439

  IMG 8428     IMG 8429       IMG 8434      IMG 8436  

IMG 8435     IMG 8438      IMG 8442      IMG 8449  

IMG 8450    IMG 8470      IMG 8474     IMG 8478 

 IMG 8482     IMG 8486      IMG 8491      IMG 8493

WYNIKI:

 

Kategoria  dzieci  przedszkolne:

 

                           Oliwer  Imiołczyk                  lat 5      wyróżnienie
IMG 8632           Weronika  Mikołajczyk         lat 6      wyróżnienie
            Franek Sołtysik                     lat 6      wyróżnienie
            Oliwier Mikołajczyk              lat 6      wyróżnienie
               Szymon Jelonek                     lat 6      wyróżnienie

 

IMG 8636

 

    Kategoria  uczniowie klas I                       

 

            Krzysztof Kopyciok  I c    lat 6            wyróżnienie
            Alicja Ziora  I c                 lat 6             wyróżnienie
            Patryk Mika  I b                                   wyróżnienie
            Kamil Osadnik  I a                               wyróżnienie
            Sylwester Maciejczyk  I b                    wyróżnienie 

 

    Kategoria  uczniowie klas II                    

 

Szymon Imiołczyk  II b                         I miejsce
           Jakub  Gatys  II a                                 II miejsce
           Wojciech Mikołajczyk  II b                  II miejsce
           Karolina Dratwa II b                           III miejsce

 

 Michał  Jon  II b                                   wyróżnienie
             Bartosz Jon  II b                                   wyróżnienie

 

IMG 8630   IMG 8628  IMG 8627

 

   

 

Kategoria uczniowie klas III

 

             Patryk Meinert  III a                           I miejsce
            Dawid Kubica III a                             II miejsce
            Jakub Nowakowski  III b                  III miejsce

 

Piotr  Gabryś III b                                wyróżnienie
            Filip Pawlik III b                                    wyróżnienie
            Jakub Seget III b                                   wyróżnienie

 

IMG 8627  IMG 8626  IMG 8624

 

   Kategoria  uczniowie klas  IV

 

            Ewa Helisz IV a                                      I miejsce
            Emilia Obłączek  IV a                           II miejsce
            Patryk Lebek  IV c                              III miejsce

 

            Zuzanny Krawczyk  IV c                          wyróżnienie
            Jeremi Machura IV b                              wyróżnienie

 

IMG 8625

 

Kategoria: uczniowie klas V

 

            Agata Kot  V a                                           I  miejsce
            Bożena Szymańska V a                            II  miejsce
            Karolina Hewig  V a                               III  miejsce

 

IMG 8623  IMG 8618

 

Kategoria: uczniowie klas VI

 

            Bartosz Parys VI a                                    I  miejsce
           Aleksander Bawełek VI b                       II  miejsce
           Oliwia Maruszczyk VI a                          II  miejsce
           Oliwer Mazur VI b                                 III  miejsce

 

            Marcel Budny VI a                                   wyróżnienie
            Rafał Kolano VI a                                     wyróżnienie

 

Kategoria : uczniowie gimnazjum:

 

          Agnieszka  Walczak III c                                 I  miejsce
          Michał Kwoka  I a                                          II   miejsce
           Kamil Mikołajczyk   I a                                 III  miejsce

 

 

 WITRAŻE   WYKONALI:

 

dzieci  przedszkolne:

 

1. Oliwer  Imiołczyk   lat 5

 

2.  Weronika  Mikołajczyk  lat 6

 

3. Franek Sołtysik  lat 6

 

4. OliwIer Mikołajczyk lat 6

 

uczniowie klas I-III

Krzysztof Kopyciok  I c    lat 6

Alicja Ziora  I c      lat 6

3.      Patryk Mika  I b

4.      Kamil Osadnik  I a

5.      Sylwester Maciejczyk  I b

6.      Karolina Dratwa II b

7.      Tymoteusz Galios   II a

8.      Jakub Gatys  II a

9.      Szymon Imiołczyk  II b

10.  Wojciech Mikołajczyk  II b

11.  Jessica Mika  II a

12.  Filip Cieślik  II b

13.  Michał  Jon  II b

14.  Bartosz Jon  II b

15.  Emilia Krzymińska  II b

16.  Natalia Warian  II b

17.  Agnieszka Janus III a

18.  Dawid Kubica III a

19.  Aleksandra Lebek  III a

20.  Emilia Krzymińska III b

21.  Mateusz Pawlik  III b

22.  Filip Pawlik III b

23.  Agata Nowak III b

24.  Jakub Nowakowski  III b

25.  Piotr  Gabryś III b

26.  Patryk Mikołajczyk  III b

27.  Jakub Seget III b

28. Patryk Meinert III a

uczniowie klas  IV-VI

1.      Ewa Helisz IV a

2.      Stefan Czylok IV a

3.      Wiktoria Gryc  IV a

4.      Wojciech Jon  IV a

5.      Paulina Kopyciok  IV a

6.      Emilia Obłączek  IV a

7.      Kacper  Ocelok  IV a

8.      Julia Parys IV a

9.      Patrycja Maciejczyk IV a

10.  Anna Żmirek IV a

11.  Patryk Jelonek  IV b

12.  Jeremi Machura IV b

13.  Maksymilian Broda  IV c

14.  Agata Brol  IV c

15.  Wiktor Czornik  IV c

16.  Martyna Golec  IV c

17.  Maja Kolano  IV c

18.  Zuzanny Krawczyk  IV c

19.  Patryk Lebek  IV c

20.  Hanny Maruszczyk  IV c

21.  Paulina Osusznik  IV c

22.  Filip Parys  IV c

23.  Szymon Stańczyk  IV c

24.  Paweł Szajer  IV c

25.  Karolina Hewig  V a

26.  Agata Kot  V a

27.  Paulina Mazur V a

28.  Julia Maślak V a

29.  Wiktoria Spałek  V a

30.  Bożena Szymańska V a

31.  Paweł Jarosz V b

32.  Marcin  Kowolik V b

33.  Karolina Łazaj V b  

34.  Marcel Budny VI a

35.  Kamila Deptała VI a

36.  Wiktoria Droździok VI a

37.  Rafał  Kolano  VI a

38.  Julia Kruk  VI a

39.  Zuzanna  Maciejczyk  VI a

40.  Oliwia Maruszczyk VI a

41.  Julia Ogorzelska VI a

42.  Bartosz Parys  VI a

43.  Piotr Pietrek VI a

44.  Wiktoria Pojman  VI a

45.  Oliwer Mazur  VI b

46.  Aleksander Bawełek VI b

47.  Nikola Piątkowska  VI b

48.  Dawid Nowak  VI b

49. Kacper Wrodarczyk V b  

50. Katarzyna Mizera VI b

51 Kacper Polaszewski VI a

uczniowie gimnazjum:

1.Kamil Mikołajczyk   I a

2.Agnieszka  Walczak III c

3. Michał Kwoka  I a