Licznik odwiedzin

1599272

Logowanie

Patron ciszy

Święty Józefie
u boku Jezusa
bez słowa
stojący,
cicho pracujący,
cicho uciekający
do Egiptu,
cicho zapisany
bohaterze Ewangelii,
naucz nas, byśmy
nie szukali hałasu,
byśmy wchodząc do domu
nie szukali radia,
telewizji,
naucz nas
cichej służby,
naucz nas,
by nasze działanie
nigdy nie było alibi
braku modlitwy,
święty Józefie
patronie ciszy
módl się za nami.

(O. Jacek Tonkowicz OFM)

       

JASEŁKA W NASZYM KOŚCIELE

       W niedzielę, 11 stycznia 2015 r. w naszym  kościele uczniowie klas trzecich szkoły podstawowej  pod kierunkiem swoich nauczycieli  zabrali  gromadzonych parafian w podróż w czasie do Betlejem. Dzieci z dużym zaangażowaniem przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus. W tegorocznych jasełkach dzieci  wczuły się w rolę aniołków, pasterzy, Trzech Królów i Świętej Rodziny. Mali aktorzy we wspaniałych strojach prezentowali swoje role przeplatane kolędami. Przepiękna świąteczna scenografia naszego kościoła nadała temu  spotkaniu uroczysty  klimat. Małym aktorom dziękujemy za chwile świątecznego zamyślenia. Dziękujemy także wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie jasełek i zaprezentowanie ich w naszej wspólnocie parafialnej.

 

DSC 0120

DSC 0122

DSC 0125

DSC 0123

DSC 0127

DSC 0130

DSC 0131

DSC 0132

DSC 0110