II KALETAŃSKA DROGA KRZYŻOWA

II Kaletańska Nocna Droga Krzyżowa za nami. Cieszymy się , że w tak licznym gronie ok. 230 osób udało nam się przejść i w ciszy własnego serca kontemplować mękę Jezusa ukrzyżowanego. W kościele p.w. św. Franciszka w Miotku uczestnictwem w Eucharystii o godz. 20 00 weszliśmy w obecność  Bożą. Kontemplować Jezusa w Najświętszym Sakramencie mogliśmy o północy w kościele p.w św. Józefa. Dziękczynienie zaś za wysłuchane modlitwy  i pokonane własne słabości składaliśmy Bogu w kościele p.w Matki Boskiej Fatimskiej ok. godz. 2 00 w nocy .

Dziękujemy Jezu  , że pozwoliłeś nam towarzyszyć Ci na drodze krzyża. Zakończyliśmy rozważania Twojej Męki, ale drogi krzyżowe naszego życia trwają nadal. Jesteśmy Twoimi uczniami - pomóż nam lepiej rozumieć i wypełniać Twoje słowa: Kto chce iść za Mną, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje.
    Dziękujemy Wam kochani uczestnicy II KNDK za to spotkanie w ciszy nocy, by rozważać Mękę i Śmierć naszego Pana Jezusa Chrystusa. Podziękowania dla organizatorów, duszpasterzy, policji, młodzieży odpowiedzialnej za nagłośnienie i wszystkim uczestnikom za piękne świadectwo wiary. Pozostańcie z Bogiem.  /Beata Halamus/

1D 2

2D 1