Licznik odwiedzin

1599272

Logowanie

Patron ciszy

Święty Józefie
u boku Jezusa
bez słowa
stojący,
cicho pracujący,
cicho uciekający
do Egiptu,
cicho zapisany
bohaterze Ewangelii,
naucz nas, byśmy
nie szukali hałasu,
byśmy wchodząc do domu
nie szukali radia,
telewizji,
naucz nas
cichej służby,
naucz nas,
by nasze działanie
nigdy nie było alibi
braku modlitwy,
święty Józefie
patronie ciszy
módl się za nami.

(O. Jacek Tonkowicz OFM)

 II KALETAŃSKA DROGA KRZYŻOWA

    II Kaletańska Nocna Droga Krzyżowa za nami. Cieszymy się , że w tak licznym gronie ok. 230 osób udało nam się przejść i w ciszy własnego serca kontemplować mękę Jezusa ukrzyżowanego. W kościele p.w. św. Franciszka w Miotku uczestnictwem w Eucharystii o godz. 20 00 weszliśmy w obecność  Bożą. Kontemplować Jezusa w Najświętszym Sakramencie mogliśmy o północy w kościele p.w św. Józefa. Dziękczynienie zaś za wysłuchane modlitwy  i pokonane własne słabości składaliśmy Bogu w kościele p.w Matki Boskiej Fatimskiej ok. godz. 2 00 w nocy .

    Dziękujemy Jezu  , że pozwoliłeś nam towarzyszyć Ci na drodze krzyża. Zakończyliśmy rozważania Twojej Męki, ale drogi krzyżowe naszego życia trwają nadal. Jesteśmy Twoimi uczniami - pomóż nam lepiej rozumieć i wypełniać Twoje słowa: Kto chce iść za Mną, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje.
    Dziękujemy Wam kochani uczestnicy II KNDK za to spotkanie w ciszy nocy, by rozważać Mękę i Śmierć naszego Pana Jezusa Chrystusa. Podziękowania dla organizatorów, duszpasterzy, policji, młodzieży odpowiedzialnej za nagłośnienie i wszystkim uczestnikom za piękne świadectwo wiary. Pozostańcie z Bogiem.  /Beata Halamus/

1D 2 

2D 1

3D

4D

5D

6D

7D  1