Licznik odwiedzin

1356241

Logowanie

Patron ciszy

Święty Józefie
u boku Jezusa
bez słowa
stojący,
cicho pracujący,
cicho uciekający
do Egiptu,
cicho zapisany
bohaterze Ewangelii,
naucz nas, byśmy
nie szukali hałasu,
byśmy wchodząc do domu
nie szukali radia,
telewizji,
naucz nas
cichej służby,
naucz nas,
by nasze działanie
nigdy nie było alibi
braku modlitwy,
święty Józefie
patronie ciszy
módl się za nami.

(O. Jacek Tonkowicz OFM)

Urodziny ks. Damiana

      19 września br.  ks. wikariusz naszej parafii- Damian Cisło obchodzi kolejną rocznicę urodzin. Dziękujemy Bogu za Ks. Damiana i za Jego otwartość na każdego z nas, za uśmiech, życzliwość i zaangazowanie w życie parafii.
Solenizantowi życzymy mocy Ducha Świętego, który ożywia i prowadzi Kościół. Niech Chrystus, który przyniósł nam prawdę o Bożej miłości pochylającej się nad każdym człowiekiem umacnia w pasterskiej posłudze i pomnaża radość wypływającą z bycia z innymi i dla innych. Niech Maryja, która otula macierzyńskim płaszczem Kościół otacza Księdza  swoją opieką.


Kwiaty 1